Google Reklam Uzmanı

Performans odaklı dijital reklam hizmetleri

9 yıl+ tecrübesi ile Google reklam uzmanı sayesinde markanızın hedefleri doğrultusunda marka bilinirliği ve satışlarınızı arttırabilirsiniz! Deneyimim ve uzmanlığımla, reklam kampanyalarınızı en iyi şekilde yönetebilir ve bütçenizi maksimum verimle kullanabiliriz.

+9 Yıllık Tecrübe

Sektörde 8 yıldan fazla deneyime sahip Google reklam uzmanı ile Google reklam hesaplarınız profesyonel yönetilmektedir.

Sertifikalı

Google tarafından her yıl yenilenen Google Ads sertifikaları ile güncel gelişmelere ve yetkinliklere sahip olunur.

pie-chart
+50 Sektör

Hemen hemen her sektörde daha önce edinilen deneyimlerle sıfırdan bir öğrenme süreci gerektirmeyip hızlı ve efektifbir ilerleme süreci gerçekleşir.

support
Gelişmiş Destek

Butik olmanın gerektiği yaklaşımla sürecin sorunsuz ilerlemesi adına sadece Google reklamlarında değil reklamları destekleyici alanlarda da destek verilmektedir.

Google Reklam Modelleri

Google Ads’te kullanılan temel kampanya türleri arama ağı, görüntülü reklam, video, alışveriş ve uygulama reklamlarıdır. Arama kampanyaları, Google arama sonuçları sayfalarında (SERP) görünürken, görüntülü kampanyalar web sitelerinde, uygulama kampanyaları mobil uygulama mağazalarında görüntülenir.

Alışveriş kampanyaları, e-ticaret siteleri için özellikle etkilidir ve video kampanyaları YouTube’da yayınlanır. Her bir kampanya türü, farklı hedef kitlelere ve pazarlama amaçlarına yöneliktir. İşletmenizin hedeflerine uygun olan kampanya türünü seçerek, reklam bütçenizi daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Müşterileriniz ürün ya da hizmetlerinizi aradığında gösterilir.

Görüntülü Reklamlar (GDN Ads)

Banner reklamlarınız, 2 milyon fazla websitesinde gösterilir.

YouTube Reklamları

Video reklamlarınız, YouTube ve iş ortağı websitelerinde gösterilir,

Maksimum Performans

En yeni ve gelişmiş kampanya türlerinden Maksimum Performans kampanyaları ile aynı anda pek çok amaca yönelik reklamlarınız gösterilir.

Keşfet Reklamları (Discovery Ads)

Keşfet kampanyaları ile, Google Keşfet, YouTube ve Gmail alanlarında marka bilinirliği ve satış odaklı reklamlarınız gösterilir.

Google ADS Danışmanlığı

Google Ads danışmanlığı, işletmelerin Google Ads reklam platformunu daha etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için Google Reklam Uzmanı tarafından sunulan bir hizmettir. Bu danışmanlık hizmeti, işletmelerin reklam bütçelerini en verimli şekilde kullanmalarını, doğru anahtar kelimeleri seçmelerini, uygun hedef kitleleri belirlemelerini ve doğru reklam biçimlerini kullanmalarını sağlar.

Google Ads Uzmanı, reklam kampanyalarının performansını izleyerek, gerektiğinde optimize ederler ve işletmelerin reklam bütçelerini en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Bu hizmet, işletmelerin reklam bütçelerini etkili bir şekilde yönetmelerine, hedef kitlelerine doğru zamanda, doğru reklamı göstermelerine ve satışları artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Google ADS Hizmet Özellikleri

Web Sitesi

Google Hesap

Birlikte Çalışalım

Projenizi Büyütmek İçin Teklif İsteyin.

Hemen Ara

Süreçleri daha hızlı yürütmek için beni arayın.

İstatistiklerle Google Reklam Uzmanı
+ 0
Müşteri
+ 0
Sektör
+ 0
Yıllık Tecrübe
0 M+
Yıllık Bütçe Yönetimi
Sıkça Sorulan Sorular

Google reklam uzmanı, Google reklam modellerine hakim, deneyimli ve sertifika sahibi olarak adlandırılmaktadır.

Google Ads tarafında yer alan tüm reklam modelleri yönetilmektedir. Bunlardan bazıları saymak gerekirse; arama ağı, görüntülü reklamlar, video reklamlar, alışveriş reklamları, uygulama reklamları, maksimum performans kampanyaları, keşif kampanyaları gibi.

Google Ads uzmanı tarafından verilecek olan Google Ads danışmanlığı minimum 2 aylık bir süreci içermektedir. Burada sıfırdan hesap kurulumundan, kampanya kurulum ve optimizasyonları, entegrasyon ve raporlama gibi tüm işlemleri içermektedir.

7+yıl sektör tecrübesi ile birlikte başta e-ticaret olmak üzere, gayrimenkul, sağlık, eğitim, finans, elektronik, giyim gibi hemen hemen her sektörde Google Ads reklam yönetimimiz bulunmaktadır.

Referanslar
Ücretsiz Teklif Alın

Firmanızı büyütmek için ücretsiz teklif isteyin.

Teklif almak için formu doldurun sizi arayalım.
İşletmenizi Büyütmek İçin Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Formu doldurun, danışmanlık ve detaylı bilgi için sizi arayalım.